Nákupní košík

Dobrá škola

Publikace ÁDÉHÁDĚ - Jak na emoce dětí s ADHD netradičním způsobem představuje problematiku ADHD a soustředí se zejména na porozumění světu dětí s touto poruchou, které je základem úspěšné práce s hyperaktivními a impulzivními jedinci. Zdůrazňuje důležitost práce s emocemi dětí i jejic..
Cena bez DPH:399 Kč
Publikace ADHD krok za krokem přináší komplexně zpracovanou problematiku ADHD. Přestavuje základní vymezení této poruchy, možnosti podpůrných a organizačních opatření či jejich financování, včetně ukázek dokumentů souvisejících se začleněním dětí s ADHD do vzdělávacího procesu. Zpracovává prakt..
Cena bez DPH:399 Kč
Publikace Anglický jazyk přináší náměty pro výuku anglického jazyka pro žáky se zdravotním postižením a zdravotním a sociálním znevýhodněním. Využijí ji zejména pedagogové na druhém stupni, nicméně inspiraci pro práci v oblasti inkluzivního vzdělávání v ní najdou i asistenti pedagogů a další pedagog..
Cena bez DPH:399 Kč
Asistenti pedagoga personálně posilují pedagogické sbory a je třeba se zabývat funkčností jejich působení. Tito pracovníci mohou svou prací posilovat pozitivní klima ve třídě i v celé škole. Naše publikace Asistent pedagoga a klima třídy si klade za cíl zbavit se některých stereotypů jak na straně š..
Cena bez DPH:399 Kč
V úvodní části představuje CESTA KOLEM SVĚTA - PRACOVNÍ LISTY S METODIKOU jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám – od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého j..
Cena bez DPH:399 Kč
Nový slovníček pro malé cizince byl vytvořen na základě aktuální potřeby zařazení ukrajinských žáků-cizinců v našich školách. Proto je slovníček česko-slovensko-ukrajinsko-ruský.Je určen primárně pro děti z MŠ a žáky 1. stupně ZŠ.Obsahuje slovní zásobu blízkou dětskému věku. Je ro..
Cena bez DPH:229 Kč
Publikace Diagnostika v kariérovém poradenství přináší ucelený a praktický vhled do metod kariérového poradenství. Pomáhá zorientovat se v oblasti posudkové problematiky, shrnuje jednotlivé přístupy, představuje metody kariérní diagnostiky, jako je například RAISEC, včetně konkrétních tipů na využit..
Cena bez DPH:399 Kč
Diety ve školních jídelnách nabývají na společenském významu a promítá se i do práce školních jídelen. Vzhledem k nedostatkům v legislativě může být jeho zavedení ve školní jídelně problematické. Předkládaná publikace má za cíl vzniklou situaci řešit ke spokojenosti školních jídelen i jejich strávní..
Cena bez DPH:399 Kč
V publikaci Jóga pro děti - Jógohrátky se zvířátky pedagogové naleznou 38 tematicky ucelených lekcí cvičení s prvky dětské jógy určených pro děti předškolního a mladšího školního věku. Součástí publikace jsou i kartičky s obrázky a popisem jógových pozic. Jednotlivé činnosti z tematicky ucelenýc..
Cena bez DPH:399 Kč
Publikace Kurz skupinového kariérového poradenství reaguje na potřebu změny, která se děje v rámci kariérového poradenství a vzdělávání. Dynamika celé společnosti, proměnlivost trhu práce a kariérních cest, tlaky na osobnost ve sféře práce, to vše se promítá i do školního prostředí, které žádá aktuá..
Cena bez DPH:399 Kč
Mediální činnosti v předškolním a mladším školním věku z edice Komplexních metodiky pro předškolní vzdělávání přináší pedagogům mateřských a základních škol vhled do výuky mediální výchovy a problematiky médií.Přestože nejde o téma nové, řeší se v české vzdělávací soustavě především n..
Cena bez DPH:399 Kč
Slovenská publikace je výsledkem dlouhodobého autorova hledání způsobů, jak efektivně a srozumitelně vyučovat didaktiku a metodiku dějepisu. Autor se domnívá, že stále chybí model výuky, který by výrazněji konkretizoval a zjednodušoval teoretický i praktický koncept výuky didaktiky a metodik..
Cena bez DPH:499 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 52 (celkem stran 5)